AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Çiftlikköy’de Ekim meclisi yapıldı

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’ın başkanlığında yapılan Çiftlikköy Belediye Meclisi Ekim ayı toplantısında 4 gündem maddesi görüşüldü.

Mali Hizmetler Müdürlüğü’nün 2019 Yılı Bütçesi, oybirliğiyle Gelir Tarifesi ve Yatırım Programı’nın görüşülmesine yönelik teklifi Plan ve Bütçe Komisyonu’na havale edildi.  Bir diğer maddede ise Eylül Ayı Trafik Komisyon Raporu görüşülerek karara bağlandı. Komisyon Raporu’nda olumlu görülen Siteler Mahallesi Güçlü Sitesi sakinlerinin rampa önüne trafik güvenlik aynası yerleştirme talepleri, meclis tarafından da uygun bulunarak oybirliği ile kabul edildi.

Dilek ve temenniler bölümünde gündeme getirilen ilçe içi yollarda bulunan hız kesici kasislerle ilgili soruya yanıt veren Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahim Solmaz, hız kesicilerin ilgili kanun ve yönetmelik çerçevesinde ve Avrupa Birliği standartlarına uygun olarak yapılmış olduğunu söyledi. Solmaz, “Fen İşleri Müdürlüğü Teknik Ekiplerimiz çalışmaları baştan sonuna kadar titizlikle takip etmektedirler” dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.