Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Çiftlikköy’de anlamlı maç

0 663

Türkiye Beyazay Derneği Yalova Şubesi’nin özel eğitim öğrencileri, Çiftlikköy Belediyespor minik takımıyla gösteri maçında karşı karşıya geldi.

Tiyatro eğitmeni Pelin Takat ile Çiftlikköy Belediyespor Antrenörleri Uğur Keskin, Okan Akkaş ve Fatih Erdoğan’ın girişimleriyle, Çiftlikköy Belediyesi Spor Tesisleri’nde yapılan gösteri maçında anlamlı ve güzel görüntüler oluştu.

Türkiye Beyazay Derneği Yalova Şubesi’nde özel eğitim gören 16 öğrenci, maç öncesinde Çiftlikköy Belediyespor oyuncularıyla birlikte ısındı. Güzel görüntülerin oluştuğu karşılaşmada kazanan dostluk olurken etkinliğe Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar da katıldı.

Silpagar, maç öncesinde özel öğrencilere madalya verirken birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Tiyatro eğitmeni Pelin Takat, Çiftlikköy Belediyespor yöneticilerinden böyle bir teklif gelince seve seve kabul ettiklerini ifade ederek “Özel öğrencilerimizin toplumsal hayatta bulunması, sanat ve spor gibi etkinliklere eğilmesi bizim için çok önemli. Onlar için hem sportif bir faaliyet, hem de unutamayacakları bir anı oldu. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.