Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

‘Çarşambaspor deplasmanından kazanarak gelebiliriz’

0 22

Yalovaspor Sportif Direktörü Margılıçlı:

Yeşil-Kırmızılıların çiçeği burnunda çalıştırıcısı Macit:

‘Elimizde gayet kaliteli bir takım var’

..”İyi skorla dönebilirsek, özgüvenimizi kazanacağız.”

Yalovaspor Sportif Direktörü İlkay Margılıçlı, Çarşambaspor deplasmanı için umutlu olduklarını söyledi. Yeşil-Kırmızılı ekibimizin yeni teknik patronu Hakan Macit ise Çarşamba’dan iyi skorla dönebildikleri takdirde takımın özgüveninin yerine geleceğini dile getirdi.

Misli.com 3. Lig 3. Grup’ta alt sıralardan kurtulma savaşı veren Yalovaspor’da Sportif Direktör İlkay Margılıçlı ile Teknik Direktör Hakan Macit, Çarşambaspor maçı öncesi önemli açıklamalarda bulundu. Margılıçlı, Çatalca maçındaki oyunu Çarşambaspor karşısında da sahaya yansıttıkları takdirde 3 puanla Samsun’dan dönebileceklerinin altını çizdi. Macit ise ellerindeki kaliteli kadrodan en yüksek verimi alarak bunu sonuçlara yansıtmak istediklerini ve kazanmak için Çarşamba deplasmanına gideceklerini dile getirdi.

‘Elimizde gayet kaliteli bir takım var’

Yalovaspor’da yeni göreve gelen teknik direktör Hakan Macit, “Yalovaspor’a yabancı biri değilim. 2000-2005 yılları arasında 5 yıl Yalovaspor’da oynamıştım. O dönemde futbolu ve takımı takip edenler beni bilirler. Elimizde gayet kaliteli bir takım var. Bu arkadaşlarımızdan alabileceğimiz en yüksek verimi almalıyız. İnşallah bu kaliteyi sonuçlara da yansıtırız. Hem çıkışa geçip hem de bu sene itibariyle Yalovaspor’umuzu ligde tutarız. Yeşil-Kırmızılı takımımızı rahat bir konuma taşımak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

‘İyi skorla dönebilirsek, özgüvenimizi kazanacağız’

Çarşambaspor maçıyla ilgili de konuşan Macit, “Şuan hava olarak herkeste bir tedirginlik var. Hocayla alakalı bir kaygı var. Çarşambaya gidip burada kampa gireceğiz. Hazırlıklarımızı yapıyoruz. Çarşambaspor deplasmanından iyi bir skorla dönebilirsek, özgüvenimizi kazanacağız. Ondan sonraki sürecin de bizim için daha kolay olacağını düşünüyorum” şeklinde konuştu.

‘Çarşambaspor deplasmanından kazanarak gelebiliriz’

Yalovaspor Sportif Direktörü İlkay Margılıçlı ise umutlu olduklarını belirterek, “Ben gerçekten ümitsiz değilim. Takımımız Çatalca maçında oynadığı oyunu oynayabilirse, belki Çarşambaspor deplasmanından kazanarak da gelebiliriz. Ama sonuçta futbol bu, ne olacağı belli değil. Elimizden geleni yapacağız. İkinci yarıda puan almak zor; çünkü her karşılaşma ilk d evreye göre daha zorlu geçecek” açıklamasında bulundu.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.