Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Belediye Gazetesi’nin ikinci sayısı yayınlandı

0 36

Çiftlikköy Belediyesi Gazetesi’nin 2’inci sayısı yayınlandı. Çiftlikköy Belediyesi’nin son 3 aydaki hizmetlerinin yer aldığı gazetenin ikinci sayısında Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’ın hayata geçecek projelerle ilgili beyanatları da yer alıyor. 

Birinci sayfasında yer alan karekod sayesinde arzu edenlerin cep telefonları ile elektronik ortamda da e-gazete formatında rahatlıkça ulaşabildiği Çiftlikköy Belediyesi Gazetesi’nin ilçeye dağıtımı yapılmaya başlandı. 

Çiftlikköy Belediyesi Basın Birimi tarafından 8 sayfa olarak hazırlanan ve kuşe kağıda basımı yapılan gazetenin içinde okuyucuların Çiftlikköy’le ilgili genel bilgilerini yoklamalarını sağlayacak bir de bulmaca köşesi yer alıyor. Gazetenin manşet haberini ise geçtiğimiz ay Çiftlikköy’ü ziyaret ederek incelemelerde bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu’nun ilçeyle ilgili spor salonu yapımı, stadyum ve tribün yenilemesi, yeni antrenman sahaların yapımıyla ilgili müjdeleri oluşturuyor. 

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, belediye olarak geçtiğimiz dönem yapılan faaliyet ve hizmetlerin Çiftlikköylülere gerek sunumlar, halk toplantıları, gerekse basın toplantıları gibi yolların yanı sıra basılı materyal olarak da belediye dergileri aracılığı ile iletildiğini ifade ederek, “Bu dönemde yine halk toplantılarımıza, vatandaşlarımızla birebir görüşmelerimize ve diğer iletişim yollarını kullanmaya devam etmekle beraber, dergi yerine belirli periyotlarla yayınlanacak gazetemiz aracılığı ile yapılan, yapılması planlanan ve sürmekte olan faaliyetlerimizi halkımıza iletmeyi tercih ettik. Gerek Çiftlikköy’de, gerek Yalova veya başka bir yerde yaşayan vatandaşlarımız, hem fiili olarak hem de e-gazete formatında diledikleri an gazetemize ulaşabilecekler. Keyifle okumalarını diliyorum” diye konuştu. 

Çiftlikköylü vatandaşlar da belediye gazetesine e-gazete formatında cep telefonlarından ulaşılabilir olmasının büyük bir kolaylık sağladığını belirterek gazeteyi çok beğendiklerini dile getirdiler.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.