Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Altınova Halk Kütüphanesine ziyaret

0 24

Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit ve Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Kütüphaneler Haftası kapsamında Altınova İlçe Halk Kütüphanesini ziyaret ettiler.

Altınova’ya bölgenin en modern ve içerik bakamından zengin kütüphanenin kurulduğunu dile getiren Kaymakam Özyiğit ve Başkan Oral, vatandaşlardan kütüphaneden en verimli şekilde faydalanmalarını istedi.

KÜTÜPHANEYE DAVET

İlçe Halk Kütüphanesini ziyaret eden Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit ve Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, burada bulunan öğrenci ve vatandaşlarla sohbet ettiler. Kütüphanedeki kitaplar üzerine sohbet eden kaymakam Özyiğit ve Başkan Oral, “Kitap eğitimin, bilimin, sanatın kısacası insan olmanın temelini oluşturur. Okumak geleceğimizi aydınlatırken aynı zamanda bizi dünyadaki gelişmelerden ve değişmelerden de haberdar eder. Okumayı sevdirmek, gelecek nesiller için yapacağımız en önemli işimizdir. Kitap kurdu dostlarımızı Temizlik, maske ve sosyal mesafe kuralları çerçevesinde kütüphanemize davet ediyoruz” diye konuştu.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.