Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Zabıtadan fırın ve pazaryeri denetimi

0 356

Yalova Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından ekmek, pide ve unlu mamullerin sağlıklı ve hijyenli koşullarda üretildiğini kontrol etmek amacıyla fırın denetimleri yapıldı. Ekipler, vatandaşların gönül rahatlığıyla alışverişlerini yapmalarını sağlamak amacıyla pazar tezgahlarında da denetimlerini sürdürüyor.

Belli aralıklarla il genelindeki fırınlarda denetimlerini sürdüren Zabıta Müdürlüğü ekipleri, işyerlerinde genel hijyen denetimi, temizlik kurallarına uyulup uyulmadığı, çıkan ekmeklerin gramajlarının doğru olup olmadığı, genel temizlik ve ekmek fiyatlarının kontrolünü yaptı. Yapılan kontrollerde vatandaşın sağlığını ön planda tutan tüm fırınlara ekipler tarafından teşekkür edildi.

GOP Pazaryeri Denetlendi

Zabıta Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların daha sağlıklı ve kaliteli bir hizmet almasını sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Pazar tezgahlarını tek tek dolaşarak denetim yapan ekipler, sebze ve meyve fiyatlarını kontrol etti. Esnaflarla ve vatandaşlarla görüşen zabıta ekipleri, halkın şikayet ve önerilerini de dinledi.

Vatandaşlarımızdan gelen şikayetleri de göz ardı etmeyen ekipler, yapılan denetimlerin ardından gerekli işlem ve uyarıları yapıyor. Halkımızın sağlığı ve huzurunu ön planda tutarak yapılan denetimlerde ekipler, özellikle halk sağlığını tehdit eden, hijyen kullarına uymayan, yasal olmadığı halde seyyar satış yapanların faaliyetlerine son vermek için gerekli yasal işlemleri yapmayı sürdürüyor.
Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.