Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Yine şok baskın!

0 289

Yalova İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri yurt dışından getirilen kaçak çay, sigara, nargile tütünü ve parfüm ele geçirdi.

Yalova’da kaçak sigara, çay ve tütün ele geçirildi, System.String[] Yalova İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri yurt dışından getirilen kaçak çay, sigara, nargile tütünü ve parfüm ele geçirdi. Olayla ilgili 4 Irak uyruklu şüpheli ise gözaltına alındı.

Bir adrese baskın

Yurt dışından kaçak olarak yurda sokulan maddelerin satışının yapıldığı yönünde bir istihbarata ulaşan Yalova İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri bu kapsamda belirlenen bir adrese baskın yaptı.

Gümrük Müdürlüğüne teslim edildi

Baskında işletmede çok sayıda kaçak sigara, tütün, kulaklık ve nargile tütünü ele geçirildi. Olayla ilgili olarak A.A. (41), M.S. (31), M.A. (31) ve A.A. (41) olmak üzere Irak uyruklu 4 şahıs gözaltına alındı. Yapılan sorgunun ardından haklarında düzenlenen evrakla adliyeye sevk edilen şüpheliler hakkında 5607 sayılı kanuna muhalefet suçundan adli işlem yapıldı. Ele geçirilen maddeler ise Gümrük Müdürlüğüne teslim edildi.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.