Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Yılbaşı akşamı çalışanları unutmadı

0 288

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, İlçe Kaymakamı Ömer Bilgin’le birlikte yeni yıl akşamında görev yapan itfaiye, jandarma ve emniyet mensuplarını ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı, hediyelerini takdim etti.

Başkan Silpagar ve Kaymakam Bilgin, yeni yıla girilmesine dakikalar kala ilk olarak Çiftlikköy Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nü ziyaret etti. İtfaiye Müdürlüğü personellerine hediye takdim eden Başkan Silpagar ve Kaymakam Bilgin, ardından Çiftlikköy’ün Taşköprü Belde Jandarma Karakolu’nu ziyaret ederek görev başındaki jandarma kolluk kuvveti personellerinden karakolla ilgili bilgiler alarak bir süre sohbet ettiler. Jandarma personellerine de hediyelerini Kaymakam Ömer Bilgin takdim etti. Yalova – İzmit Karayolu Çiftlikköy ilçe sınırları içerisinde rutin yol ve trafik kontrolü yapan ekipleri de ziyaret eden Başkan Silpagar ve Kaymakam Bilgin, son olarak İlçe Emniyet Müdürü Ali Kaan Abanoz ve nöbette olan polis memurları ile bir araya geldi.

İlçede yen yıl akşamında görev yapan kamu personellerini ziyaret ederek, kendilerine mutlu ve sağlıklı bir yıl geçirmeleri temennilerini ilettiklerini belirten Başkan Silpagar, “2020 yılının tüm ilçemize, ülkemize ve dünyaya huzur, barış ve güzellikler getirmesini diliyorum. Bu yıl da, geçmiş yıllarda olduğu gibi ilçemiz için elimizden gelenin en iyisini layıkı ile yapma gayreti içinde, vatandaş odaklı hizmet anlayışı ile çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.