Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Yalovaspor’da havalar güzel

0 18

Bölgesel Amatör Ligi’ndeki temsilcilerimizden Yalovaspor’da teknik direktör İbrahim Baş önemli açıklamalar yaptı. Tecrübeli çalıştırıcı, kamp döneminin çok iyi geçtiğini ve şuan güzel bir hava yakaladıklarını söyledi. Oyuncuların hedefe inançlarının tam olduğunun altını çizen Baş, taraftarla buluşacakları ilk maçı beklediklerini dile getirdi.

Bölgesel Amatör Ligi ekiplerinden Yalovaspor’da teknik patron İbrahim Baş, Nevşehir Kampı’nın çok verimli geçtiğini ve lige maksimum seviyede hazır olacaklarını kaydetti. Kamp ve takımın son durumuyla ilgili değerlendirmede bulunan başarılı çalıştırıcı, statların da açılmasıyla tribünlerdeki taraftarlarıyla buluşmak için gün saydıklarını bildirdi.

 

‘Şuan güzel bir havadayız’

Yalovaspor Teknik Direktörü İbrahim Baş, “Hazırlık maçlarından bağımsız olarak hedefe yönelik çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hazırlıklarımız çok güzel geçiyor. Kampımızın takım olma adına çok önemli bir rolü var. Kamp pozitif geçiyor. Şu an güzel bir havadayız. Takıma yükleme yapıyoruz. Yalova’da çalışmalarımıza başlayıp belirli bir kadroyla kampa geldik. 31 Ekime kadar çok daha iyi olup; taraftarımızın özlediği Yalovaspor’u izleteceğiz” şeklinde konuştu.

‘Oyuncu grubumuzun hedefe inancı tam’

Kamp çalışmaları hakkında değerlendirmelerini sürdüren Yalovaspor Teknik Direktörü İbrahim Baş, “Şampiyonluk için olmazsa olmazlar bellidir. İnanmış bir takım, inanmış camia ve şehir. Oyuncu grubumuzun hedefe inancı tam. Taraftarımız ve şehrin desteği de bizim çok önemli. Bu birlikteliği sağlayacağımıza inanıyorum. Stadyumların taraftarlara açılmasının ardından taraftarımızla buluşacağımız ilk maçı bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.