Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Yalova’da zehir tacirleri yakalandı

0 41

Yalova Emniyeti’nin yaptığı operasyonlarda, uyuşturucu madde ticareti yaptığı tespit edilen 10 şüpheli yakalandı, çeşitli miktarlarda uyuşturucu madde ele geçirildi.

Yalova Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Narkotim ekipleri ile Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı resmi, sivil ve motorize ekiplerin de katılımıyla çok sayıda planlı operasyon ve şok baskınlar yapıldı.

Operasyonlarda uyuşturucu madde ticareti yaptığı belirlenen 10 şüpheli gözaltına alındı. Zanlıların ikamet ve araçlarında yapılan aramalarda dedektör köpekler de kullanıldı. 212 gram sentetik kannabinoid, 103 gram metamfetamin, 20 ecstacy hap, 12 gram esrar, 7 sentetik ecza grubu hap, hassas terazi, tabanca ve 12 fişek, sentetik kannabinoid yapımında kullanılan 1 kilo 680 gram ham madde ve ara kimyasal madde ile çeşitli malzemeler bulundu.

Sorgularının ardından hakim karşısına çıkartılan 10 zanlıdan 4’ü “uyuşturucu madde ticareti yapmak” suçlamasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.