Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Yalova’da sevgi söyleşisi

0 248

Sevginin başkenti Yalova’da, Yalova Belediyesi ve Yalova Kadın ve Aile Dayanışma Derneği tarafından Yazar ve Kişisel Gelişim Uzmanı Vejdi Karanki’nin katılımıyla sevgi üzerine bir söyleşi gerçekleştirildi. Söyleşinin moderatörlüğünü Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman yaptı.

Düzenlenen söyleşi soru cevap eşliğinde yapıldı. Başkan Salman, “Sevgi nedir, biz toplum olarak gerçekten sevmeyi biliyor muyuz, sevgide değer kavramı var mıdır, sevgi insanın özünde var mıdır, sonradan mı kazanılır ya da sonradan kazanılma aşaması var mıdır, çocuklara sevgi nasıl öğretilmeli, doğrusu nedir, sevgi affetmek midir bağışlamak mıdır” gibi soruları Yazar ve Kişisel Gelişim Uzmanı Karanki’ye yöneltti. Söyleşinin sonunda da katılımcılardan gelen sorular yanıtlandı.

Söyleşi sonrasında Yazar ve Kişisel Gelişim Uzmanı Vejdi Karanki, Başkan Salman ile birlikte Engelsiz Cafe önünde kurulan masada kitaplarını imzaladı. Karanki, kitaplardan elde edilen gelirin üniversite öğrencilerine burs olarak verilmesi için Yalova Kadın ve Aile Dayanışma Derneği’ne bağışladı.Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.