Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Yalova Ülkü Ocakları’ndan Online Eğitim

0 25
Yalova Ülkü Ocakları, Covid-19 salgınındaki artış ve beraberinde gelen tedbirlere rağmen eğitim faaliyetlerini aksatmadan sürdürüyor. Her hafta en az iki canlı yayın ile instagram, facebook ve youtube kanalları aracılığıyla online olarak eğitim seminerlerini sürdüren Yalova Ülkü Ocakları, eğitimci-konuşmacı olarak da alanın uzman kişileri misafir ediyor. Ayrıca Ülkü Ocakları Genel Merkezinin Bilgi Ocakta uygulaması ile de gençler hem öğrenip hem hem eğlenme imkanı yakalıyor.
Geçtiğimiz günlerde “Endüstri 4.0” , “Türk tarihinde Mekan,iskan ve Mimar Sinan”,”Kadın Hakları” gibi alanların yanı sıra en güncel problemimiz olan “covid-19 salgınından korunma yolları ve tebbirler” konusu ile Uzman Dr. Yunus İlyas Kibar ve “Covid-19 ile yaşam , psikolojik hal ve mücadele” konusu ile de Çocuk-Ergen Psikiyatristi Doç.Dr. Savaş Yılmaz Yalova Ülkü Ocaklarının canlı yayın konuğu oldu.
Dr. Kibar ve Dr. Yılmaz yayına katılan izleyicilere bu süreçte hem fiziksel hem de ruhsal anlamda sağlımızı korumak için almamız gereken tedbirleri aktardı.
Yalova Ülkü Ocakları Başkanı Bora Tanaçan, “Orta öğretim teşkilatı mensubu kardeşlerimiz derslerine yönelik olarak eğitimlerini zaten almaktalar. Bizler eksik kaldıkları yerlerde yardımlarına koşmanın yanı sıra sosyal-kültürel alanda da hem genç kardeşlerimizin hem diğer teşkilat mensuplarımızı bilgilendirmeye yönelik faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Ocağımızın kapısının her vatansevere açık olduğu gibi yayınlarımız da sosyal medya hesaplarımızı takip eden her vatandaşımıza açık” dedi.
Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.