Ajans Yalova
Yalova'nın özgür, bağımsız haber sitesi

‘Yalova Turizmi canlanacak’

0 160

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

TÜRSAB Güney Marmara Bölge Temsil Kurulu, iftar yemeğinde bir araya geldi

Yalova Valisi Muammer Erol, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Gençer, YTSO İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Merva Gençer, TÜRSAB Başkan Yardımcısı Hasan Erdem, TÜRSAB Güney Marmara Yönetim Kurulu Başkanı Murat Saraçoğlu ve Güney Marmara Yönetim Kurulu Üyeleri, Güney Marmara Bölge Temsil Kurulu Yalova temsilcisi Ömer Eski ile seyahat acentesi temsilcileri, düzenlenen iftar yemeğinde Güney Marmara BTK ev sahipliğinde bir araya geldiler.

- Reklam -

‘Dubai ile iyi ilişkiler geliştirdik’

Önceki gün Yalova uygulama otelde gerçekleştirilen iftar yemeğinde özellikle kaçak turlar konusuna dikkat çekilerek yapılması gerekenler ve önemli konular ile Sektörde yaşanan sıkıntılar değerlendirildi. Dubai ile iyi ilişkiler geliştirildiğini belirten TÜRSAB Güney Marmara Yönetim Kurulu Başkanı Murat Saraçoğlu, bu ilişkilerin Yalova turizmine de büyük katkı sağlayacağını belirtti.

Birlikte hareket ederek Yalova turizmine ivme kazandıracaklarını belirten YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, “Turizm Seyahat acenteleri ile sık sık bir araya gelerek turizm konusunda yapılması gerekenlerle ilgili sürekli istişare halindeyiz. Yakın zamanda ilimiz turizm potansiyelinin daha da iyi yerlere gelecektir” dedi.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.