Ajans Yalova
Yalova'nın özgür, bağımsız haber sitesi

YAKHAD’tan destek!

0 120

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Yalova Kanser Hastaları Derneği (YAKHAD) Yalova Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümü öğrencileri tarafından geliştirilen, “’Bir fidan bir hayat”  projesine destek verdi.

- Reklam -

YAKHAD sosyal içerikli projelere de destek vermeyi sürdürüyor. Yalova Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümü öğrencileri tarafından geliştirilen, “Bir fidan bir hayat”  projesi ne de katılan YAKAD üyeleri Kazimiye Köyü Millet Çiftliği’nde bulunan Mevlana İlkokulu bahçesinde fidan diktiler. YAKAD üyeleri, Yalova Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümü öğrencileri ve Mevlana İlkokulu öğrencilerinin katıldığı fidan dikimi tam bir doğa şenliğine büründü. Bu etkinlikleri çok önemsediklerini vurgulayan YAKAD Başkanı Nurcan Bayar, “Çevremizi korumak, doğayı korumak insanı korumaktır. O nedenle biz de bu tip etkinlikleri önemsiyor ve katılım sağlıyoruz. Proje kapsamında 30 fidanı yavrularımızla birlikte toprakla buluşturduk. Onlara hem kanser, hem de temiz bir çevrenin insan sağlığı üzerindeki önemi hakkında da bilgiler aktarma imkanı bulduk. Böylesi güzel bir projeyi hayata geçiren Yalova Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümü öğrencileri ve bölümün öğretmeni Metin Öksüz’ü kutluyoruz ” dedi.

Yalova Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümü öğrencileri de projeye katkı sunan ve desteğini esirgemeyen YAKAD üyelerine teşekkür ederek bundan sonra bir çok ortak proje gerçekleştireceklerinin sinyallerini verdiler.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.