Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Vekil, şampiyon karşısında

0 143

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, masa tenisinde büyük başarılara imza atan milli sporcumuz Ece Haraç ile Yalova Masa Tenisi Salonu’nda gösteri maçı yaptı. Vekil Büyükgümüş, sergilediği performans ile adeta büyüledi.

Yalova’nın masa tenisindeki milli sporcularıyla sohbet eden Büyükgümüş’e Yalova Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Kalyon da eşlik etti. Yalovalı milli takım antrenörleri Bayram Ali Yıldız ve Kadri Kocacenk’ten bilgi alan Vekil Büyükgümüş masa tenisinde elde edilen başarılardan dolayı gurur duyduğunu dile getirdi.

Hünerlerini sergiledi..

Ardından milli formayı giyen AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, Avrupa’da ve Türkiye’de sayısız dereceler elde eden milli yıldızımız Ece Haraçile maç yaptı. Zaman zaman zorlanmasına rağmen masa tenisinde hünerlerini sergileyen Büyükgümüş adeta genç sporculara taş çıkarttı. Ece Haraç’ın yanı sıra paralimpik sporcumuz Garip Olcaş ve altyapı sporcularıyla sohbet eden AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, “Tüm sporcularımıza başarılar diliyorum. Yalova’yı bu sporda en iyi şekilde temsil ediyorsunuz” şeklinde konuştu.Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.