Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Üniversitede nöbet değişimi

0 333

2018 yılından bu yana Rektör Yardımcılığı görevini yürüten Prof. Dr. Derya Güroy görevini Prof. Dr. Fikret Yüksel’e devretti. Devir teslim töreninde konuşan Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Suat Cebeci, Prof. Dr. Derya Güroy’a özverili hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Rektörlükte yapılan devir-teslimin adından Yalova Meslek Yüksekokulu’nda da devir teslim yapıldı. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Orhan Torkul, Genel Sekreter Ömer Naci Fidan ve Yalova Meslek Yüksekokulu’nda görevli akademik personelin katılımıyla gerçekleştirilen törende Prof. Dr. Fikret Yüksel görevini Prof. Dr. Derya Güroy’a devretti.

Devir teslim töreni sonrası açıklama yapan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Orhan Torkul üniversitemizin en büyük meslek yüksekokulu olan Yalova Meslek Yüksekokulu’nu başarıyla yöneten Prof. Dr. Fikret Yüksel’e yüksekokula vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Prof. Dr. Fikret Yüksel’in son derece deneyimli ve değerli bir bilim insanı olduğunu ifade eden Prof. Dr. Torkul, kendilerinin Rektör Yardımcılığı görevini de en iyi şekilde yürütmek suretiyle üniversitemize katkı sunacaklarına inandıklarını belirtti.

Yalova Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü görevine atanan Prof. Dr. Derya Güroy’a da yeni görevinin hayırlı olması temennilerinde bulunan Prof. Dr. Torkul,  Prof. Dr. Derya Güroy’nun Rektör Yardımcılığı görevi süresince yürüttüğü özverili çalışmaları ve değerli bilimsel projeleriyle üniversitemize  değer kattığını ifade ederek başarılı çalışmalarını Yalova Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü görevinde de devam ettireceğine inandıklarını belirtti.

Prof. Dr. Fikret Yüksel ve Prof. Dr. Derya Güroy’da devir-teslim töreni sonrası yaptıkları açıklamalarda kendilerine bu görevleri layık gören Rektör Prof. Dr Suat Cebeci’ye teşekkür ederek verilen görev her ne olursa olsun üniversitemizin gelişimine katkı sunmak adına ellerinden gelen tüm çabayı sarf edeceklerini ifade ettiler.Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.