Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Tutuk’tan YKS’ye girecek öğrencilere mesaj

0 6

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, hafta sonu Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) girecek olan tüm öğrencilere başarılar diledi.

“Büyük bir emek ve çaba vererek hazırlandığınız bu sınavda başarılı olacağınıza yürekten inanıyorum. Gençlerimizin başarılı olması bizim en büyük dileğimizdir” diye sözlerine başlayan Başkan Vekili Tutuk, mesajına şöyle devam etti.

“Pandemi koşullarında öğrencilerimizin eğitimine fazlasıyla katkı sağlayan, çaba sarf eden öğretmenlerimiz ile onlara her zaman destek veren ailelerine öncelikle teşekkür etmek istiyorum. Geleceğinizi belirleyecek, hayallerinize ulaştıracak olan üniversiteye girişteki bu sınavda sizlerle birlikte aynı heyecanı paylaşıyor, emeğinizin karşılığını alacağınıza inanıyorum. Sizi, hayatın yeni bir safhasına taşıyacak olan bu sınav önemlidir. Aldığınız sonuç ne olursa olsun, önünüzde uzun bir hayatın olduğunu da unutmayınız. Ancak hiçbir şey siz değerli gençlerimizin moral, motivasyon, ruh ve beden sağlığından önemli değildir. Bu duygularla sınava büyük bir azim ve özveriyle hazırlanan kıymetli gençlerimizin ve her zaman destekleriyle evlatlarının yanında olan ailelerin sınav heyecanını paylaşıyor, sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.”

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.