Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Türk bayrağı dağıttı

0 15

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Mevlid Kandili ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla vatandaşlara Türk Bayrağı hediye etti ve lokum ikramında bulundu. 

Yalova Belediyesi tarafından Mevlid Kandili nedeniyle organize edilen lokum ikramları Merkez, Çınarlı, Kemerköprü, Abdülhamid Han, ve Gaziosmanpaşa Camii’nde gerçekleştirildi. Gaziosmanpaşa Camii’nde gerçekleştirilen lokum dağıtımına Başkan Vekili Mustafa Tutuk ile birlikte Başkan Yardımcısı Naim Ardıç da katıldı.

Ayrıca AK Parti Gençlik Kolları tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen kandil simidi ikramına Başkan Vekili Mustafa Tutuk ile birlikte Başkan Yardımcısı Fatih Şahin’de katılım göstererek vatandaşların kandilini kutladı.

Mevlid Kandili ile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı arifesinin denk geldiği günde Başkan Vekili Mustafa Tutuk, kapalı pazar yerinde esnaflara ve vatandaşlara şanlı Türk Bayrağımızı hediye ederek, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının ve Mevlid Kandilinin hayırlara vesile olmasını diledi. Burada esnaf ve vatandaşların taleplerini de dinleyen Başkan Vekili Tutuk, vatandaşlarla da sohbet etti.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.