AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Tersane’de iş güvenliği!

Yalova Altınova Tersaneler Bölgesinde kurulu bulunan Cemre Tersanelerinde iş sağlığı ve iş güvenli konusu en öncelikli prensip olarak kabul ediliyor.

Altınova’da yer alan iki tersanesinde de ‘Sıfır Kaza’ politikası uyguladıklarını belirten tersane yetkilileri, “Bu konuda bizimle çalışan tüm firmalara teşekkür ediyoruz” denildi.

İş sağlığı ve iş güvenliğinin öncelikli konuları olduğunu ifade eden Cemre Tersanesi yetkilileri, “Kuruluşundan bu yana attığı her adımda iş ve işçi sağlığı ve güvenliğini her zaman en önde tutan, çevreye ve doğaya saygılı üretimi ilke olarak benimseyen Cemre Tersanesi, çalışanların özverileri ve yardımlarıyla bu önemli görevi eksiksiz tamamlamak adına her zaman sorumluluklarını yerine getirmiştir.

Her iki tersane alanında tutulan istatistikler yardımıyla belirlenen en az gün kayıplı çalışan taşeronlarımız; Cemre 1’de Elkon, ADS ve Bayer; Cemre 2’de Eksen, Aytur ve Türkkanı olarak belirlendi. Kendilerini iş ve işçi sağlığına verdikleri önemden dolayı tebrik ediyoruz. “Sıfır Kaza” politikamızla birlikte başardığımız ve başaracağımız nice öncü projede tüm çalışanlarımıza omuz omuza verdikleri emek için Cemre Ailesi olarak teşekkür ediyoruz” denildi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.