Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Terminal personeline tebrik

0 244

Yalova Belediyesi Otobüs Terminali’nde temizlik personeli olarak görev yapan Asuman Küçük, geçtiğimiz gün kadınlar tuvaletini temizlediği esnada bir cüzdan bulmuştu.

Asuman Küçük, içerisinde yüklü miktarda para ve ziynet eşyası bulunan cüzdanı güvenlik görevlilerine bildirmiş ve sonra polis noktasına giderek cüzdanı teslim etmişti. Yapılan araştırmalar sonucu Küçük’ün bulduğu cüzdan, sahibi Zehra Nur Altınpınar’a teslim edilmişti. Yapılan bu duyarlı davranış sonrasında Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, temizlik personeli Asuman Kuçük’e plaket takdim ederek teşekkür etti.

Yalova Belediyesi personeline yakışan bir davranış sergilemesinden dolayı Asuman Küçük’e teşekkür eden Başkan Salman; “Asuman kardeşimizin yapmış olduğu bu duyarlı davranışından dolayı kendisini kutluyorum. Kendisi örnek olacak bir hareket yaparak hatırı sayılır parayı ve ziynet eşyasını sahibine teslim etmiştir. Yalova Belediyesi personeline yakışan bir davranış gösteren Asuman Küçük’e bu davranışından dolayı plaket vererek kendisini onurlandırdık” dedi.Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.