Yalova'ya Dair Herşey
Yalova'ya dair herşey!

Termal’de sorunları dinledi

0 1.338

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Termal İlçesini ziyaret ederek burada kamu kurumların il müdürleriyle birlikte bir toplantı düzenleyen Yalova Valisi Tuğba Yılmaz, Termal’de vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.

Yalova Valisi Tuğba Yılmaz ilk olarak Termal Kaymakamı Rumeysa Sena Kurt’u makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Vali Yılmaz daha sonra, mahalle, köy muhtarlarımız ve kamu kurumlarının amirleriyle beraber toplantı yaptı. Toplantıda muhtarların şikâyet, talep ve önerilerini tek tek dinleyerek sorunların çözümü için ilgili kurum amirlerine talimat verdi.

Termal’deki kurum yöneticileri ve mahalle köy muhtarlarıyla bir araya gelen Yılmaz talepleri ve sorunları dinledi. Yenimahalle’yi de ziyaret eden Yılmaz çiçeklerle karşılandı. Vatandaşlardan büyük bir ilgi gören Yılmaz, burada halkla sohbet etti.

- Reklam -

Yılmaz’a, Termal Kaymakamı Rumeysa Sena Kurt, İl Jandarma Komutanı Alb. Ali Gemalmaz, İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Demirel ve kurum amirleri de eşlik etti.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More