DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam
Site Yöneticisi TÜM YAZILARI

Termal’de istişare toplantısı

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Termal’de istişare toplantısı
reklam

Ak Parti Yalova ana kademe il yönetimi, il kadın kolları,il gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Ak Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak yönetiminde yapılan toplantıya Milletvekili Fikri Demirel, İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Demirel, Termal Belediye Başkanı İsmail Atik ile parti yöneticileri katıldı.

Toplantıda konuşan İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, partinin istişareye açık olduğunu ifade ederek “AK Parti her şeye rağmen Türkiye’nin en önemli parti kimliğini taşıyor. AK Parti’nin inanılmaz zihin değişikliğini yaptığını anlatacağız. Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, her seçimde halkla beraber olarak seçimlerden zaferle çıktı. Bu nedenle Adalet ve Kalkınma Partisine hizmet etmiş olarak sizler şemsiyenin en önemli başarı ayağısınız. 16 yıllık iktidarlığı döneminde AK Partimizin karnesi başarılı icraatlarla doludur.Hedeflerimizin çıtasını sürekli yükseltmemiz gerekiyor. Biz siyasi varlığımızı ve hayatımızı milletimizin bize olan itimadına borçluyuz. AK Parti, dünyayı güneş gibi aydınlatan yüce bir medeniyetin günümüzdeki sancaktarlığına, hizmetkârlığına talip bir partidir. AK Parti, Türk milletinin binlerce yıldır kesintisiz şekilde süren devlet silsilesinin bugünkü adı olan Türkiye Cumhuriyeti’ni yaşatmak için gece gündüz çalışan bir partidir. Katılımınızdan ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

reklam