Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Su faturalarıyla ilgili duyuru

0 583

Yalova Belediyesi su tahsilatlarıyla ilgili olarak Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleç açıklamalarda bulundu. Güleç; yaptığı açıklamada su ödemelerinin Halkbank, Ziraat Bankası, Faturamatikler, Yalova Belediyesi web sayfası online ödeme menüsünden ve veznelerden yapılabildiğini söyledi.

Bankalar aracılığı ile yapılan otomatik ödemelerin askıya alınmasıyla ilgili olarak daha önce Yalova Belediyesinden açıklama yapılmıştı. Belediye sisteminde yapılan yenileme çalışması nedeniyle bankalar ile daha önce yapılmış olan anlaşmaların askıya alındığı açıklanmıştı.

Çalışmanın devam ettiğini vurgulayan Başkan Yardımcısı Güleç, “Vatandaşlarımızın mağdur olmaması için ikinci bir açıklama gereksinimi doğmuştur” diyerek şunları dile getirdi; “Yalova Belediyesi olarak birçok kamu ve özel bankanın yanı sıra Faturamatikler ile PTT şubelerinden tahsilat gerçekleştirmekteydik. Sistemimizde yapılan yenileme çalışmaları nedeniyle sadece Halkbank, Ziraat Bankası, Faturamatikler, belediyemizin web sayfası online ödeme menüsünden ve veznelerimizden tahsilatlar yapılmaktadır. Bu noktalar haricindeki ödeme kanalları askıya alınmıştır. Vatandaşlarımız belirtilen noktalardan ödemelerini gerçekleştirebilirler.”Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.