Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Silpagar, MHP’yi ziyaret etti

0 17

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, geçtiğimiz günlerde yapılan kongre ile göreve gelen MHP Çiftlikköy İlçe Teşkilatı’nın yeni yönetimini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

AK Parti İlçe Teşkilatı Başkanı Fettan Engin ve ilçe teşkilatı üyeleriyle birlikte gerçekleştirdiği ziyarette MHP’nin Çiftlikköy’de Yaşar Boz başkanlığında oluşturulan yeni yönetim kuruluna başarılar dileyen Başkan Silpagar, zorlu bir coğrafyada yer alan Türkiye’nin her daim birlik ve beraberlik içinde olmasının öneminin altını çizdi. 

Başkan Silpagar, Çiftlikköy’de yapılan hizmetleri de aktardığı ziyarette, Çiftlikköy Belediyesi’nin basılı yayın organı Çiftlikköy Belediye Gazetesi’nin yeni sayısının da çıktığını ve aynı zamanda e-gazete olarak da yayınlandığını ifade ederek, “Çiftlikköy’le ve belediyemizin çalışmalarıyla ilgili son gelişmeleri aktardığımız gazetemizden vatandaşlarımız ilçemizde neler yapıldığı, nelerin proje aşamasında olduğu ve önümüzdeki günlerde yapacaklarımız hakkında bilgi edinebiliyorlar. İlçemizde seçim vaatlerimiz arasında yer alan Çiftlikköy Sahil Düzenlemesi 2. Etabı, Çiftlikköy Spor Salonu, saha ve tesis yenilemeleri gibi çalışmalarımızın plan ve projelerin onaylanmasıyla fiili çalışma aşamasına geçiyoruz. Dere ıslahlarıyla ilgili çalışmalarımız da şu an Gacık Deresi ile sürüyor. Çiftlikköy’ün yükselişi bu çalışmalarımızla birlikte devam edecek” diye bilgi verdi.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.