DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Silpagar, gazetecilerle buluştu

Yayınlanma Tarihi : Google News
Silpagar, gazetecilerle buluştu
reklam

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde Yalova’da yerel ve ulusal medya temsilcileriyle bir araya gelen Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, tüm gazetecilerin gününü kutlayarak kendilerine hediyeler takdim etti.

Çiftlikköy’de bir restoranda gerçekleşen etkinliğe çok sayıda gazeteci katıldı. Yemek öncesinde bir konuşma gerçekleştiren Başkan Silpagar, gazeteciliğin fedakarlık isteyen bir meslek olduğuna dikkat çekerek, Yalova’da bu sektörde görev yapanlara emekleri için teşekkür etti.

Başkan Silpagar, “Gazetecilik fedakarlık istiyor, özveri istiyor. Gece gündüz 24 saat çalışmak istiyor. Dolayısıyla böyle özverili çalıştığınız için sizlere teşekkür ediyorum, sağolun varolun. Ve Yalova’da bugün itibariyle gördüm ki, basınımız da konuşuyor. Yalova basınında şunu gördüm, objektif haberler alıyoruz. Bugün isterdim ki belediyemizin çalışmalarından sizlere bahsedeyim, ama çok zamanınızı almak istemiyorum. Gününüz kutlu olsun,sağolun varolun” diye konuştu.

Yemek sonrasında tek tek gazetecilere günün anısına hediye takdim eden Başkan Silpagar, daha sonra gazetecilerle birlikte toplu fotoğraf çekildi.reklam