AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Şener veda etti! Aday oluyor!

CHP İl Başkanlığı ve Yalova İl Genel Meclis üyeliğinden milletvekili aday adaylığı için istifa eden Ertan Şener, meclis üyelerine veda etti

24 Haziran da yapılacak milletvekili seçimleri nedeniyle İl Genel Meclis Üyeliğinden istifa eden Ertan Şener, son birleşime katılarak 4 yıl birlikte çalıştığı meclis üyesi arkadaşlarına veda etti. Meclis Başkanı Yaşar Demirel’in açış konuşmasıyla kürsüye davet ettiği Şener “4 yıl birlikte çalıştığım arkadaşlarıma bugüne kadar yaptığımız çalışmalarımızda Yalova’mız adına güzel işler başardık. Yalova’mızın hak ettiği daha güzel yerlere gelmesi için daha çok çalışmamız gerektiğini biliyorum. Bu nedenle yapılacak genel seçimler nedeniyle istifa ettim. Ama Yalova adına daha büyük sorumluluk almak üzere yine birlikte çalışacağız. Başta Meclis Başkanımız Yaşar Demirel olmak üzere tüm arkadaşlarıma ve yerime gelen Taner Ozan arkadaşıma çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Daha sonra AK Parti adına Grup Sözcüsü Murat Bektaş “Sayın Şener’le birlikte çalışmaktan dolayı memnunduk. Tercihi Yalova adına daha önemli görevleri yüklenmek olduğu görülüyor. Kendisine grubumuz adına başarılar diliyoruz.” dedi. Daha sonra tek tek meclis üyesi arkadaşlarıyla vedalaşan Şener, dinleyiciler kısmına geçerek oturumu takip etti.

İl Genel Meclis üyeleri toplu bir araya gelerek İl Özel İdare binası önünde hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Ertan Şener’in bugün Ankara’da adaylık başvurusu yapması bekleniyor.

Öte yandan CHP’de Ertan Şener’den boşalan koltuğu Taner Ozan geçerek ilk meclis toplantısına katıldı.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.