Ajans Yalova
Yalova'nın özgür, bağımsız haber sitesi

‘Seçimlerde Giresunluların etkisi olacak’

0 101

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Yalova Giresunlular Derneği basın ile bir araya geldi. Başkan İbrahim Arslan ve yönetim kurulu üyeleri ile basının karşısına çıkan Giresunlular 31 Mart 2019 da yapılacak seçimlerde tüm partilere Belediye meclis üyesi sunduklarını belirttiler.

Başkan Arslan yaptığı konuşmada şunları söyledi: ” Tüm hemşerilerimizin çıkarlarını koruyacağız, bugün Ak Partiyi ziyaret ettik, diğer partileri de ziyaret edeceğiz. Bizim için öncelikli olan doyduğumuz yer, daha sonra doğduğumuz yerdir. Biz birşey istersek onu alırız. Yerel seçimlerde Giresunlularin etkisi olacaktır.

- Reklam -

Başkan Arslan şu ifadelerde bulundu “Giresunlular Derneği, 1995 yılında değerli büyüğümüz Fahri Karahasan önderliğinde Bayram Memiş, Aşkı Kaplan ve benim kurucu üyeliğimin sayesinde temellerini attık. O günden itibaren derneğimize çok güzel katılımlar ve teveccühler oldu. Bizler, geçmiş dönemlerdeki başkanlarımızdan aldığımız güç ile yolumuza devam ettik.

Yalova Giresunlular Kültür ve Yardımlaşma Derneği,  bugün Yalova’da kurumsal kimliğini almış bir dernektir. Yalova’da birçok dernek var fakat Yalova Giresunlular Derneği, gençlik kolları ile kadın kolları ile yaklaşık 15 yıldır bu hizmette görev yapıyoruz. Bugün bu dernek, otobüsüyle, spor kulübüyle dernek lokali ile bir markadır’’ dedi.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.