AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Salman’dan Babalar Günü sürprizi

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Babalar Günü’nde Yalova Belediyesi ailesinin yeni bireyleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Başkan Salman’a CHP Siirt İl Başkanı Nevaf Bilek ile Muş İl Başkanı İsmail Adanur da eşlik etti.

31 Mart yerel seçimleri sebebiyle ‘Hoş geldin Bebek’ projesinde ziyaretlere gidemeyen Başkan Salman, Yalova Belediyesi personellerini yeni doğan çocukları ile kahvaltıda ağırladı. Aile sıcaklığının yaşandığı ortamda programla ilgili bilgi veren Başkan Salman, “Babalar Günü’nde Yalova Belediyesi ailesinin yeni bireyleriyle kahvaltıda bir araya geldik. Mesai arkadaşlarımın minik yavrularını dünyaya geldiğinde ziyaret ediyorduk. Seçimler nedeniyle ziyaretlerimizi yapamadığımız için böylesi anlamlı bir günde buluşarak torunlarıma, ailemize hoş geldiniz dedik. Bu vesileyle programa katılan babalarımızın da Babalar Günü’nü kutladık. Rabbim yavrularımıza da sağlıklı uzun ömürler versin” dedi.

Kahvaltı sonrasında Başkan Salman’ın eşi Dilek Salman, programa katılan ailelere hediyelerini takdim etti.Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.