HABER PORTALI
Yalova'ya dair herşey!

Roman pazarı, yeni pazaryerinde

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın seçim döneminde söz verdiği Adnan Menderes Mahallesi Pazaryeri tamamlanarak faaliyete geçti. Geçtiğimiz Salı günü burada satışlarına başlayan pazarcı esnafının ardından her Cuma günü hizmet verecek 2. El Roman Pazarı da yeni pazaryerinde kurulmaya başladı.

Belediye Başkanı Vefa Salman yönetiminde kentin daha düzenli ve temiz hale gelebilmesi adına yaptığı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Yalova Belediyesi, 2. el Roman Pazarının da 2. Kapalı Pazaryerinden faydalanabilmesini sağladı. Daha önceden SGK İl Müdürlüğü binası yanındaki alanda kurulan 2. el Roman Pazarı, yapılan yeni düzenleme ile yeni kapalı pazaryerine taşınmış oldu.

Üç mahallenin ortak noktası olan ve Adnan Menderes Mahallesinde yapımı tamamlanan pazaryeri, aynı zamanda Kazımkarabekir, Dere ve Bahçelievler Mahallelerine de yakınlığı sebebiyle vatandaşlara büyük kolaylıklar sağladı. 5000 metrekare alan üzerine yapımı tamamlanan 2. Kapalı Pazaryeri içerisinde idari hizmet binası, mescit, kafeterya, emzirme odası ve tuvaletler de yer alıyor.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.