HABER PORTALI
Yalova'ya dair herşey!

Ramazan Şehri’nde vatandaş buluşmaları başladı

Ramazan ayının başlaması ile beraber 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda kurulan Ramazan Şehri’nde Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, vatandaşlarla buluşmaya başladı.

Salı günleri ‘Şeffaf Oda’  Perşembe günleri ise ‘Halk Gününde’ vatandaşlarla görüşen Başkan Salman, Ramazan ayı boyunca Ramazan Şehrinde bulunan Yalova Belediyesine ait olan stantta vatandaşlarla buluştu.

Ramazan ayının ilk günü olması nedeniyle ilk gün Ramazan Şehrini gezen ve burada bulunan esnafları ziyaret ettikten sonra Yalova Belediyesine ait olan stantta vatandaşların talep ve önerilerini dinledi. Ramazan süresince vatandaşlarla bir araya geleceğini belirten Başkan Salman; “ Geçtiğimiz yıllarda da olduğu gibi ve gelenek haline getirdiğimiz bu uygulamadan vatandaşlarımız oldukça memnunlar. Ramazan ayı boyunca ‘Şeffaf Oda’ toplantılarımızı Ramazan Şehrinde gerçekleştireceğiz. Ben halkın içinden gelen biriyim ve vatandaşlarımızla buluşmaktan ve onları dinlemekten oldukça keyif alıyorum. Vatandaşlarımızın sıkıntılarını ve önerilerini dinleyerek anında çözüm üretiyoruz. Vatandaşların bize gösterdiği ilgi ve alakadan ise son derece memnun oluyorum” dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.