reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam
Site Yöneticisi TÜM YAZILARI

My Yalova Vizyon Ödülleri sahiplerini buldu

Yayınlanma Tarihi : Google News
My Yalova Vizyon Ödülleri sahiplerini buldu
reklam

Yalova’da bu yıl ilki gerçekleştirilen “My Yalova Vizyon Ödülleri” töreninde, yılın başarılı kurum ve kişileri ödüllerini aldı.

My Yalova Dergisi tarafından kentteki bir otelde düzenlenen ödül töreni, jüri ve sosyal medya üzerinden vatandaşların oylarıyla belirlenen 5’i belediye başkanı 25 kişi ve kuruma ödül verildi. “Etkin Yönetim ve Halkla İlişkiler” kategorisinde Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, ödülünü Vali Muammer Erol’dan aldı. Başkan Tutuk, kentte ilk defa gerçekleştirilen etkinlikte ödüle layık görülmenin gururunu yaşadığını belirterek, ödülü belediyede çalışan 1500 personel adına aldığını söyledi. “Tarihi Doku ve Turizme Katkı” kategorisinde ödüle layık görülen Altınova Belediye Başkanı Metin Oral’ın yerine ödülünü Başkan Vekili Hasan Karabacak aldı. “Kentsel Planlama ve Altyapı” kategorisinde Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, “Çevre Koruma ve Hassasiyet” dalında Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel ve “Kültür Sanata Katkı” kategorisinde Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay ödül aldı. “Yılın Yatırımı” dalında Yalova Makine İhtisas OSB, “Yılın Termal Tesisi” kategorisinde Terma City ödüle layık görülürken Akkök Holding de “Yılın Sanayi Kuruluşu” seçildi. Programda Dr. Furkan Kaya ise “Jüri Özel Ödülü”nü aldı.

Yılın kadın ve genç girişimcileri ödüllerinin verilmesiyle son bulan programa, Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Bahçekapılı, Yalova Altınova Tersane Girişimcileri Birliği Başkanı Şükrü Fazıl Uzun, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Bahçepınar, kurum müdürleri ve davetliler katıldı.

 

reklam