Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Muhtarlar Salman’ın misafiri oldu

0 268

Yalova’daki mahalle ve merkez köy muhtarları, Muhtarlar Haftası dolayısıyla Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı ziyaret etti. Başkan Salman, muhtarlarla tek tek selamlaşıp muhtarlar haftasını kutladı.

“Halkımız ile köprü kurma görevini yürüten değerli muhtarlarımızın muhtarlar gününü tekrardan kutluyorum” diyen Başkan Salman, “Burada bir arada olmamız oldukça güzel. Önemli olan insanı görev yaparken ve görev yaptıktan sonra hatırlayabilmek ve gönlünü hoş tutmak. Bu anlamda 14 mahalle muhtarımızla her ay bir araya geliyoruz. Muhtarlar Derneği Başkanı ve Süleymanbey Muhtarı Mustafa Kandemir’in dediği gibi birlik ve beraberlik içerisinde çalıştık. Bunun kazananı mahalleler, Yalova ve memleket oluyor. Elimizden geldiğince maddi, manevi her anlamda yetişmeye çalışıyoruz. Bizler çok şanslı bireyleriz. Yalova gibi cennet bir kentte yaşıyoruz. Gerek yurtiçi gerekse yurtdışı ziyaretlerimde oraları gezdiğimde Yalova’nın bu Dünya’daki cennet olduğuna tekrar tekrar inanıyorum” dedi.

Muhtarlara verdiği önemi yaptığı çalışmalarla anlatan Başkan Salman, “Muhtar evi olmayan Seyrantepe ve Mustafakemalpaşa Mahallemize yeni muhtar evi kazandırdık. Adnan Menderes Mahallemizde mevcut olan muhtar evini 2.Kapalı Pazaryerine taşıdık. Her anlamda maddi manevi muhtarlarımızın yanında olduk. Memleketimize, insanlarımıza hizmet için bizim diyaloğumuz artarak devam edecek. Birlik ve beraberlik içerisinde insanların mutlu olacağı şekilde hizmet vermek bizim görevimiz. Allah hiçbirinizin sağlığını bozmasın, çocuklarınızla, torunlarınızla daha güzel muhtarlıklara eriştirsin” dedi.Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.