Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Muharrem İnce, CNN Türk’e konuştu

0 73

Parti kuracak mı, kurmayacak mı? CHP’deki durumu ne olacak, dengeleri nasıl etkileyecek? Muharrem İnce Yalova’daki evinin kapılarını CNN TÜRK’e açtı, Fulya Öztürk ve Halil Kahraman’ın sorularını yanıtladı.

Pandemi sürecinden beri Yalova’nın Elmalık Köyü’nde bulunduğunu söyleyen İnce, şöyle konuştu:

“HER ŞEYİ ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA ANKARA’DA AÇIKLAYACAĞIM”

Önümüzdeki hafta Ankara’ya gideceğim. Ankara’da ne yapmak istediğimi, neler olduğunu anlatacağım. Hakkımda bir sürü yalanlar, iftiralar var. Pek çok ipe sapa gelmez adam açıklama yapıyor. Bunları duyuyorum, kulaklarımı kapadım. Önümüzdeki hafta Ankara’da her şeyi detaylarıyla açıklayacağım.

“HERKES ÖNÜMÜZDEKİ HAFTAYI BEKLESİN”

Bugün size nezaketsizlik olmasın diye bahçemin kapılarını açtım, İstanbul’dan buraya kadar gelmişsiniz. Hiçbir şey söylememek saygısızlık olur size. Hoş geldiniz ama önümüzdeki haftayı bekleyeceksiniz. Gelişmeleri arkadaşlarım da takip ediyor, ben de ediyorum. Yazılıp, çizilenlerin hepsinden haberim var. Pek çok gerçek var, pek çok da yalan var. Önümüzdeki haftaya kadar sabırla beklemelerini istiyorum.

“KİM HAİN, KİM BÖLÜCÜ HERKES ÖĞRENECEK”

Hain diyenler, bölücü diyenler hepsini biliyorum. Kim hain, kim bölücü herkes önümüzdeki haftayı beklerse öğrenecek. Biz Atatürk’ün partisinin 40 yıllık neferiyiz. Onu için biraz sabır. Kimseye küskün değilim.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.