reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Milli raketlerin Yalova kampı sona erdi

Yayınlanma Tarihi : Google News
Milli raketlerin Yalova kampı sona erdi
reklam

Umman’da gerçekleştirilecek WTT Contender Muscat 2022 organizasyonu için Yalova’da kamp yapan Türkiye Kadın ve Erkek Masa Tenisi A Milli takımlarının çalışmaları tamamlandı.

Umman’ın Maskat kentinde gerçekleşecek ‘WTT Contender Muscat 2022’ organizasyonu öncesi, 21-25 Şubat tarihlerinde Yalova’da gerçekleşen Türkiye Masa Tenisi Federasyonu (TMTF) Kadın-Erkek A Milli Takım kampı sona erdi. Büyük Kadın-Erkek Milli takımlar antrenörü Bayram Ali Yıldız koordinatörlüğünde gerçekleşen kampta teknik antrenmanların yanı sıra Yalova Üniversitesi Spor Bilimleri işbirliğiyle, denge, reaksiyon, koordinasyon ve çeviklik çalışmaları yapıldı.

Katkı sağlayanlara teşekkür edildi

Kampın faydalı geçtiğini belirten Milli Takımlar Antrenörü Bayram Ali Yıldız, “Yalova Üniversitesi Spor Bilimleri, Antrenörlük Bölüm Başkanı Doç. Dr. Burçak Keskin, araştırma görevlisi Selman Kaya ve araştırma görevlisi Sema Arslan eşliğinde gerçekleşen denge, reaksiyon, koordinasyon ve çeviklik çalışmaları için üniversitemize ve değerli hocalarımıza teşekkür ederiz. Milli takım kafilemiz konaklamalarını Lova Hotel’de gerçekleştirdi. Tesis Genel Müdürü Hidayet Çok ve ekibine yakın ilgi ve misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz. Ekibimize masöz olarak, Yalova Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü personeli Nazmiye Bıyıkoğlu, Fizyoterapist olarak, Fizyo Health Terapi 77 Sağlıklı Yaşam Merkezi, Fizyoterapist Murat İçli destek verdiler. Kendilerine teşekkürlerimizi iletiyoruz. Umman’daki organizasyon öncesi ekibimizin PCR testlerini Yalova Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Recep Hacı bizzat yaptı. Başhekimimize özel ilgileri için ayrıca teşekkürlerimizi sunarız. Milli takım kafilemizin kamp süresince şehir içi ulaşımlarını Yalova Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğümüz ve kafilemizin Havaalanı transferlerini Yalova Belediyesi organize etti.

Yalova Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Mehmet Kalyon ve Spor Hizmetleri Müdürü Murat Altuntaş’a, Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk ve Başkan Yardımcısı Fatih Şahin’e, Yalova Belediyesi Gençlik Spor Kulubü’ne, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Dr. Oktay Çimen ve Yönetim Kurulu’na, Federasyon Genel Sekreteri Seyfettin Şahan ve ekibine ve bizzat Masa Tenisi salonuna gelerek ikram ve ziyarette bulunan tüm değerli dostlarımıza, yöneticilerimize tekrar Milli Takım kafilemize ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

reklam

YORUM YAP

Site Yöneticisi TÜM YAZILARI
reklam

HAFTANIN MAÇLARI

DETAYLI FİKSTÜR
reklam