Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Milli Eğitim Kurum Müdürleri toplandı

0 14

İl Eğitim Kurum Müdürleri Toplantısı,  İl Millî Eğitim Müdürü Dr. Abdülaziz Yeniyol, Yalova Valisi Muammer Erol’un katılımlarıyla Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu’nda yapıldı. Toplantıda yıl içinde yapılan çalışmalar değerlendirildi. Toplantıya, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları, İlçe Millî Eğitim Müdürleri, Şube Müdürleri ile okul ve kurum müdürleri katıldı.

Toplantıda İl Millî Eğitim Müdürü Dr. Abdülaziz Yeniyol, gündem maddeleri üzerinde okul ve kurum müdürleri ile gündemi değerlendirdi.

İl Eğitim Kurum Müdürleri Toplantısında;  Ülke genelinde birliktelik sağlanması, öğrenci başarısının en üst düzeye çıkarılması, sosyal etkinlikler ve yürütülecek projeler, eğitim ve öğretimin kesintisiz ve eksiksiz yürütülmesi için gerekli tedbirlerin alınması, eğitim kurumları arasında gerekli iş birliği ve koordinasyonun gerçekleşmesi, dayanışmayı sağlamak suretiyle eğitimde kalitenin yükseltilmesi, eğitime ayrılacak tüm potansiyel kaynakların belirlenmesi ve seferber edilmesi, başta insan kaynağı olmak üzere eğitim kurumların ve sosyal tesislerin fiziki kapasitesi ve eğitim araç gereci gibi diğer kaynakların verimli, etkili ve ortak kullanımının sağlanması konularının değerlendirilmesinin ardından bu yıl yaz tatilinde uygulanacak ‘Telafide Ben de Varım’ programının değerlendirmesi yapıldı.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.