Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Mehmet Temel’den haber var

0 26

Bir süre önce koronavirüs testi pozitif çıkan Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel, tedavisinin sona erdiğini ve görevine başladığını duyurdu.

Bir süre önce önce annesini, ardından babasını koronavirüs nedeniyle kaybeden Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel, sağlığına kavuştu. Testi pozitif çıkan Temel, sosyal medya hesabından yayınladığı açıklamasında “Annem ve Babamın vefatları sonrası vücut direncimin düşmesi sonucu yaptırmış olduğum Covid-19 testim pozitif çıktıktan sonra hem tedavi sürecimi hem de istirahatimi evimde geçirdim. Şu an genel sağlık durumum hamdolsun çok iyi. Bugünden itibaren sevgim olan Esenköy için ilk günkü gibi “Tevazu, Samimiyet ve Alçak Gönüllülükle” çalışmalara kaldığım yerden devam edeceğim” dedi.

Temel, şöyle konuştu:

“Güzel beldemiz Esenköy’ümüzü Covid19’tan korumak için ben ve personelim olağanüstü çaba gösterdik ve çalışmaya da devam edeceğiz. Bu süreçte beni arayan, soran, dua eden herkese buradan sonsuz teşekkür ediyorum ve Esenköy halkıma sağlıklı günler dileyerek; herkesi saygıyla ve sevgiyle selamlıyorum”

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.