DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Küçük başkanlardan anlamlı talimat

Yayınlanma Tarihi : Google News
Küçük başkanlardan anlamlı talimat
reklam

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Ülkü Ocakları Başkanı Mahmut Nedim Suiçmez, koltuğunu Kuzey Hamza Haberal ve Göktuğ Uzundemir’e devretti.

Ülkü Ocakları Başkanı Mahmut Nedim Suiçmez, bu yıl 103. yıl dönümünü kutladığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda koltuğunu temsili olarak Kuzey Hamza Haberal ve Göktuğ Uzundemir’e devretti. 23 Nisan Bayramı etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen çocukların temsili olarak yönetici koltuğuna oturmaları geleneği kapsamında Haberal ve Uzundemir, Ülkü Ocakları İl Başkanlığı makam koltuğuna oturdu.

Haberal ve Uzundemir, Başkan Suiçmez’e talimatlarını iletti. Küçük Başkan Haberal, gelecek seçimler için değil gelecek nesiller için çalışan bir Ülkü Ocakları Yalova İl Başkanlığı olmaları talimatında bulundu. 

Uzundemir’in ise yeni neslin inşasının her şeyden önemli olduğunu belirterek Yalova Ülkü Ocakları olarak eğitim ve seminer faaliyetlerine aralıksız devam edilmesi talimatını verdi.

Çocukların bayramını kutlayan Başkan Suiçmez, kendilerine Ülkü Ocakları tarafından basılan Ömer Seyfettin Seçme Hikayeleri adlı kitabı hediye etti.  

Makamını onurlandıran misafirlerine hediyelerini takdim etmesinin ardından bir açıklama yapan Suiçmez, “Bugün makam koltuğu, yarın ise Türkiye onlara emanet. Geleceğimizin teminatı güzel çocuklarımız bayramınızı yürekten kutluyorum, bu büyük bayramı bizlere armağan eden Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü bu vesileyle bir kez daha sevgi, saygı ve minnetle anıyorum. Ülkü Ocakları olarak gelecek nesiller için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

reklam