Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Koruma Altındaki alanlara denetleme yapıldı

0 13

Yalova Doğa Koruma Milli Parklar Müdürü Nevzat Alğan, Bölge Müdürü Adil Şencan, Yalova ilinde bulunan korunan alanlarda denetim ve potansiyel sahalarda incelemelerde bulundu.

Bölge Müdürünin inceleme ve denetim gezisine Bölge Müdür Yardımcısı Nurbay Zeki Engin, Milli Parklar Şube Müdürü Adnan Gençer ve Yalova Şube Müdürü Nevzat Alğan ile teknik personel eşlik etti.

Yalova’ya gelen Bölge Müdürü Adil Şencan ve beraberindekiler, Yalova ziyaretinde . Akköy Kapılı Çınar, Delmece Yaylası ve Harmankaya Tabiat Parklarında ve sahillerde denetimlerde bulunurken, söz konusu sahalarda onaylanan planlar doğrultusunda yapılması gereken yatırımların ivedilikle hayata geçirilmesi ve vatandaşlarımızın hizmetine sunulması konusunda da ilgililere gerekli talimatları verdi.
Ayrıca Yalova ilinde bulunan potansiyel sahalarda da incelemelerde bulunan Bölge Müdürü, tabiat parkı ve/veya korunmasında fayda görülen alanlarda gerekli fizibilite çalışmalarının tamamlanarak Genel Müdürlüğümüze tekliflerinin sunulması talimatını verdi.
Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.