AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Kırklareli ve Edirne’ye VEFA ziyareti!

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman eşi Dilek Salman, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu ve Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Trakya’ya gerçekleşen ziyarete Başkan Vefa Salman ve eşi Dilek Salman, Başkan Yardımcıları Halit Güleç, Cevdet Bekler, Taşköprü Beldesi Eski Belediye Başkanı Nedret Gülen, Meclis Üyeleri Zekiye Tanıl, Muhammed Aydın, Erol Abacı ve Yalova Baro Başkanı Fedai Doğruyol katıldı.

‘Fotoğrafı hediye ettim’

Başkan Salman, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’na birlikte çekilen fotoğrafı hediye ederek şunları söyledi: ‘’31 Mart seçimi sonrası Adliyede yapılan 2. oy sayımı sonucunda çekildiğimiz fotoğrafı hediye ettim, o günü andık’’ dedi.  Başkan Kesimoğlu, Salman ve beraberindekilere nazik ziyaretlerinde dolayı teşekkür etti.

Salman’a Edirnekari işlemeli hediye

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı da ziyaret eden Başkan Salman ve beraberindekiler, hayırlı olsun dileklerini ileterek yeni görevinde başarılar diledi. Gürkan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek Salman’a ve ekibine teşekkür etti. Ziyaret dolayısıyla Gürkan, Salman’a Edirnekari işlemeli tablo hediye etti.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.