Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Kick Boksçulara başarılar diledi

0 109

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Türkiye Büyükler, Gençler, Yıldızlar, Minikler Kick Boks Şampiyonasına katılacak olan Çiftlikköy Belediyespor Kick Boks Takımı’na başarılar diledi.

14 Ocak’ta Antalya’da yapılacak olan turnuvaya 7 sporcu ile katılacak olan Çiftlikköy kickboks takımının Çiftlikköy’ü en güzel şekilde temsil edeceğine inandığını dile getiren Başkan Silpagar, spora ve sporcuya her zaman tam destek verdiklerini ve vermeye de devam edeceklerini söyledi.

Antrenör Mustafa Güreli nezaretinde 2019 yılında katıldıkları turnuvalarda 1 Türkiye Birinciliği, 2 Türkiye üçüncülüğü, 1 İller arası turnuva birinciliği ve il bazındaki turnuvalarda 20’yi aşkın madalya elde eden Çiftlikköy Belediyespor Kick Boks Takımı, bu turnuvadan da iyi bir sonuçla Çiftlikköy’e dönmek istiyor.

Çiftlikköy Belediyespor Kick Boks Takımı Antrenör Mustafa Güreli, Antalya’daki turnuvada sporcularının pointfighting ve light contact branşlarında mücadele edeceğini kaydederek, Çiftlikköy’ü bu turnuvada da gururlandırmayı hedeflediklerini ifade etti.Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.