Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Kentsel Dönüşüm için geri sayım başladı

0 44
AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, “2021’in ilk aylarında Bağlarbaşı Mahallesi ile başlayacak olan Kentsel Dönüşüm hamlesi tüm hızı ile Yalova’da devam edecektir” dedi.
Bağatar, kentsel dönüşüm ile ilgili yazılı açıklama yaptı. Bağatar, kentsel dönüşüm çalışmalarının hızla devam ettiğini belirterek, “Belediye Başkanı Sayın Mustafa Tutuk ve teknik arkadaşlarımız kısa zamanda belediye hizmetleri konusunda büyük yol kat ettiler. Birçok mahallede altyapı ile ilgili vatandaşlardan gelen talepleri yerine getirdiler” dedi.

KENTSEL DÖNÜŞÜM OFİSİNİ ZİYARET EDİN

Yalova’nın en büyük sorunlarından olan deprem ve depreme hazırlık konusunda AK Parti Grubu olarak çalıştıklarını ifade eden Bağatar, şunları kaydetti:
“Çevre ve Şehircilik Bakanımız ve diğer ilgili diğer bakanlıklarımızla görüşüyoruz. Yalova’da bir ilk olan Kentsel Dönüşüm Ofisini hep birlikte hayata geçirdik. Bu saatten sonra yapmamız gereken şey birlik olup bu projeleri uygulamaya geçirmektir. Yalovalı vatandaşlarımızı kentsel dönüşüm ofisini ziyaret etmeye davet ediyoruz. Teknik arkadaşlarımız kendilerini bilgilendirmekte ve talepleri toplamaktalar. İnşallah 2021’in ilk aylarında Bağlarbaşı Mahallesi ile başlayacak olan Kentsel Dönüşüm hamlesi tüm hızı ile Yalova’da devam edecektir. Hedefimiz olası deprem ve doğal afetlere karşı şehrimizi hazır hale getirmektir.”
Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.