Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Çiftlikköy’de İtfaiye Haftası kutlandı

0 7

Çiftlikköy Kaymakamı Ömer Bilgin ve Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar; İtfaiyecilik Haftası münasebetiyle Çiftlikköy Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, personelin İtfaiyecilik Haftasını kutladı.

Başkan Silpagar itfaiyeciliğin köklü ve önemli bir meslek olduğuna dikkat çekerek, “24 saat halkın emrinde olan İtfaiye çalışanlarımız büyük ve önemli bir görevi yerine getirmektedir. İtfaiye çalışanlarımız, insanımız ve tüm canlıları, başta yangın felaketi olmak üzere, deprem, sel gibi birçok doğal afete karşı koruyup onlara siper olmaktadır. Bununla birlikte itfaiyecilik, birçok riski beraberinde taşıyan bir meslek olup beraberinde büyük sorumluluklar getirmektedir. Vatandaşlarımıza her anlamda önem veren bir anlayış çerçevesinde Çiftlikköy Belediyesi olarak, itfaiye ekiplerimizin gerekli tüm teçhizatla donanmış ve günün teknolojik imkânlarından en üst düzeyde faydalanan bir takım haline getirmek için çalışmalarımız sürmektedir. Her türlü felaket ve acil durumlarda kendi hayatlarını tehlikeye atarak, zor şartlarda mesai kavramı gözetmeksizin çalışan itfaiye personelim başta olmak üzere bütün İtfaiye çalışanlarının İtfaiye Haftası’nı kutlar, çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

Kaymakam Bilgin ve Başkan Silpagar itfaiye personeli ile sohbet ederek genel durum değerlendirmesinde bulunup ziyaretinin sonunda itfaiye personeli ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.