Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

İzmir Büyükşehir Belediyespor, şampiyonluk kupasını aldı

0 10

HDİ Sigorta Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi play-off final serisinde Beşiktaş HDİ Sigorta’yı 79-66 yenen İzmir Büyükşehir Belediyespor seriyi 2-0 yaparak şampiyonluğa ulaştı.

Kupa töreninde Play-Off serisinin en değerli oyuncusu seçilen Ahmet Efetürk’e plaketini Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Arif Ümit Uztürk takdim etti. Hakemlikte 25. Yılını dolduran Selçuk Kaçın’a ise Yalova Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Kalyon takdim etti. Ayrıca HDİ Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, İzmir Büyükşehir Belediyespor kaptanı Ersin Sayın’a şampiyonluklarından dolayı plaket verdi.

2020-2021 sezonunu ikinci sırada bitiren Beşiktaş HDİ Sigortalı oyunculara madalyalarını Yalova Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Kalyon’un elinden alırken kupayı ise Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Arif Ümit Uztürk takdim etti. Zorlu maratonu şampiyonlukla tamamlayan İzmir Büyükşehir Belediyespor’a madalyalarını ve kupasını Yalova İl Genel Meclis Başkanı Hasan Soygüzel verdi.

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Arif Ümit Uztürk, Terma City Ceo’su Tevfik Talas ve HDİ Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu ise şampiyonluk kupasını takdim etti.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.