AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Güler: Kadınlarla yöneteceğim!

Çapa Kafe’de ilçenin kadınlarına Sanatçı Hakhan katılımıyla eğlence düzenleyen, CHP Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı Nedim Güler, eğlence öncesi bir konuşma yaparak, Çiftlikköy’de bazı şeylerin değişmesi gerekiğini bunu da kadınlarla yapacaklarını söyledi.

Çiftlikköy sahil Çapa Kafe’de yapılan etkinliğe ilçe kadınları yoğun ilgi gösterince salon hınca hınç dolarak kalabalık dışarı kadar taştı. Sanatçı Hakhan’ın söylediği şarkılar Çiftlikköylü kadınları yerine oturtmadı, Başkan Adayı Güler’de kadınların oyununa eşlik ederek salonda güzel görüntüler oluşturdu.

‘Bin tane Kadın arkamda olacak’

Program öncesi bir konuşma yapan Nedim Güler şunları söyledi: ‘’Bu iş bitmek üzere, öncelikle hepinizin adına annemin ellerinden öpüyorum. Buraya gelen büyüklerin ellerinden, küçüklerin gözlerinden öpüyorum sağolun, varolun. Yola çıkarkan dedim ki Çiftlikköy’de bazı şeylerin değişmesi lazım, bunu da kadınlarla yapacağız. Bugün bir işaret daha veriyorum. İlçenin yönetimini kadınlarla birlikte yapacağız. Bin tane Kadın arkamda olacak. Buraya hiçbir yerden taşıma yok, burada Çiftlikköylü kadınlar var, dedim ki temiz bir yönetim yapacağız. Çiftlikköy halkının karşısına çıkarken bu ilçede yaşayan her bireyin kendisinden birşeyler bulabileceği bir ekiple çıkmaya çalıştık. Bunun yanında eğitimli, vizyon sahibi, arkasında kiri ve pası bulunmayan bir ekip oluşturduk. Kendimizi sizlere Çiftlikköy halkına emanet ediyoruz’’ şeklinde konuştu.

‘Çiftlikköy’ün önünü aç’

İYİ Parti Çiftlikköy Belediye başkan Adayı Metin Dağ’a yüklenen Güler, sözlerine şöyle devam etti: ‘’Demiş ki CHP’nin adayı göz doyurmuyor, heralde böyle daha kalıplı birisini bekliyor böyle fitni delikanlı görünce biraz işlerine gelmiyor. Ben de dedim ki o ağabeyimiz 6. Dönemdir adaysın ben Ortaokulda iken adaydın ben 39 yaşına geldim hala adaysın senin 6 dönemdir 25 yıldır Çiftlikköy gözünü doyurmamış ben de senin gözünü doyurmamışım senin gözünü Allah doyursun. Dağ’a buradan sesleniyorum Çiftlikköy’ün önünü aç, bu ilçeyi gençler ve kadınlar yönetsin” dedi.

Güler ekibini Kadınlara tanıttı!

Güler, ekibini tek tek sahneye davet ederek salonu hınca hınç dolduran kadınların alkış yağmuru eşliğinde tanıttı. Güler, sahneye çıkan sanatçı Hakhan’ın söylediği şarkılarlar kadınlarla birlikte oynadı.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.