AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Güler: 32 yıl sonra Çiftlikköy’ü alacağız

Dün Yalova’da CHP’nin aday tanıtım toplantısında konuşan Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı Nedim Güler,  32 yıl sonra Çiftlikköy belediyesini CHP’ye kazandıracağını söyledi.

Başkan adayı Güler yaptığı konuşmada şunları söyledi: ‘’Ben ve ekibim tüm CHP örgütleriyle birlikte kapı kapı dolaşarak 32 yıl sonra Çiftlikköy belediyesini CHP’ye kazandıracağız. Buradan söz veriyorum. Tüm CHP’ye söz veriyorum. Çınarcık bizim, Koru bizim, Yalova bizim, Taşköprü bizim arada bir tane eksik var gerdanlık gibi dizeceğiz belediyeleri onları zaten alacağız, Çiftlikköy’ü de alacağız. Siyahın karşısı siyah olmaz, siyahın karşısı beyaz, biz Çiftlikköy’e bembeyaz geliyoruz, tertemiz geliyoruz’’ dedi.

‘Menfaat gruplarını ortadan kaldıracağız’

Güler, konuşmasına şöyle devam etti: ‘’ Söz veriyorum Çiftlikköy halkına biz temiz geliyoruz, temiz kalacağız, temiz hizmet edeceğiz. Çiftlikköy şu anda belediye tahrikatları, bazı menfaat gruplarının hucümu altında bunu ortadan kaldıracağız. Çiftlikköy belediyesi olarak CHP Belediye Başkanı olarak CHP Belediye Başkanı olacağız ama, hiçbir kurum ve çeteye hiçbir, hiçbir tahrikata menfaat sağlamadan tüm Çiftlikköy’ün Belediye Başkanı olacağız. Sadece CHP’nin değil, AK Partililerin, MHP’lilerin, Saadet Partililerin de Belediye Başkanı olacağım’’ diye konuştu.

 

 

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.