Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Gelecek Partisi’nden Yalovaspor’a ziyaret

0 29

İkinci yarı hazırlıklarını sürdüren Yalovaspor’a sürpriz ziyaret gerçekleşti. Gelecek Partisi Yalova İl Teşkilatı, Yeşil-Kırmızılıların antrenmanını ziyaret ederek futbolculara ve teknik ekibe baklava ikram etti.

Gelecek Partisi Yalova İl Teşkilatı, Yalovaspor Antremanı’na ziyaret gerçekleştirdi. Yalova İl Yönetimi ve Merkez İlçe Yönetimi birlikteliğinde gerçekleşen ziyarette, İl Başkanı Kürşat Emre Çandır ve Merkez İlçe Başkanı Cengiz Bütün, Teknik Direktör Murat Akan ve Sportif Direktör İlkay Margırıçlı’ya başarı dileklerinde bulundular.

Baklava ikram ettiler

Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır yaptığı konuşmada, pandemi süreci sebebiyle, karşılaşmaları tribünden izleme imkanı olmadığı için, taraftarımızın yeterli desteği veremediğini, bunun da takımı olumsuz yönde etkilediğini ifade etti. Ancak Yalova Şehri’nin, kenetlendiğini, yönetim, teknik heyet ve sporcu kardeşlerimizin sonuna kadar arkasında olduğunu,  bu bilinçle ikinci yarıda başarı için var güçleriyle mücadele edileceğine olan inancın tam olduğunu söyledi. Gelecek Partisi Yalova İl Teşkilatı’nın baklava ikramının ardından ziyaret sona erdi. Çandır ve partililer, Yalovaspor’a ligin ikinci yarısında başarılar dilediler.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.