Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Gelecek Partisi’nden Ankara ziyareti

0 23

Gelecek Partisi Yalova İl Başkanlığı Heyeti, 15. İl Başkanları Toplantısı sebebiyle Ankara’da bir dizi programa iştirak etti. İl Başkanı Kürşat Emre Çandır, İl Siyasî İşler Başkanı Recep Adıgüzel ve İl Kültür ve Sanat Politikaları Başkanı Selda Gülçiftçi’den oluşan Gelecek Partisi Heyeti, teşkilatlanma çalışmaları ve ülke gündeminin değerlendirildiği toplantı sonunda, Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ile de istişarede bulundu.

Yalova İl Kongresi sırasında, Yalova ile ilgili geniş çaplı bir değerlendirme yaparak, Yalova’nın tarım, turizm, tahsil ve ticaret şehri hüviyetinin dışına çıkarılmaması gerektiğinin altını çizen Ahmet Davutoğlu’na, son dönemde Yalova’da yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi aktarıldı.

Ayrıca, saha çalışmaları esnasında, vatandaşların sıkça dile getirdiği hususların da aktarıldığı görüşmede, yerel basın kuruluşlarının ülke siyasetindeki yeri, Yalova’daki yazılı basın kuruluşlarının sorunları da Gelecek Partisi Genel Merkez Yönetimi ile paylaşıldı.

Yalova’nın, Türkiye’nin en güzide şehirlerinden birisi olduğunu ifade eden Genel Başkan Ahmet Davutoğlu, Yalovalı vatandaşlarımızla uygun olan en kısa zamanda tekrar buluşmayı ümit ediyoruz. Bu vesileyle Yalova’daki vatandaşlarımıza selamlarımızı iletmenizi istiyoruz dedi. Gelecek Partisi Yalova İl Başkanlığı Heyeti, görüşmenin ardından Yalova’ya dönüş yaptı.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.