DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Geleceğimizin Minik Fidanları’na hediye

Yayınlanma Tarihi : Google News
Geleceğimizin Minik Fidanları’na hediye
reklam

Çınarcık Belediyesi “Geleceğimizin Minik Fidanları” projesi kapsamında ilçede yeni doğum yapan aileleri ziyaret etmeye devam ediyor. Bu kapsamda Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer’in eşi Elif Soyer ilçedeki yeni doğan çocuk ziyaretlerini gerçekleştiriyor.

Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer’in eşi Elif Soyer ile Kültür ve Sosyal İşler Şefliği personeli , huzurla gözlerini Çınarcık’ta açan “Geleceğin Minik Fidanları” olan yeni doğan Abdullah, Alparslan, Cemre Simay, Cengizhan, Ece, İkra Nur, İpek, Nehir, Masal Mısra, Öykü, Seyra Ayşe, Yusuf ve Zeynep bebekleri ziyaret ederek, hediyelerini takdim ettiler.

Çınarcık’ta ikamet eden yeni doğum yapmış ailelerin evlerine tek tek misafir olunarak, bebeklerine mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir yaşam dileklerinin ardından bebekler için hazırlanan hediyeleri takdim ettiler.

Aileler; Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer’in bebekleri için yazdığı mektup ve sevinçlerine ortak oldukları için Elif Soyer ile ekibine teşekkür ederek, Başkan Numan Soyer’e çalışmalarında başarılar dilediler.

reklam