AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Fotoğraf stüdyosuna gizli kamera koymuş

Yalova’da işyerinin soyunma kabinine gizli kamera yerleştirerek 6 genç kızın görüntülerini kaydeden fotoğrafçı yakalandı. Personellerinin tesadüfen farkettiği olay sonrasında zanlı İ.L, savcılıkça adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı

Yalova’da Fatih Caddesi üzerinde hizmet veren bir fotoğraf stüdyosuyla ilgili iddia ilk olarak sosyal medyada yayıldı. İ.K adlı şansın işlettiği fotoğraf stüdyosunun soyunma kabinine gizli kamera yerleştirdiği ve bu yöntemle fotoğraf çektirmek için gelen genç kızların görüntülerini kaydettiği ihbarı üzerine polis harekete geçti.

Çalışanların tesadüfen farkettiği olay sonrasında İ.K adlı fotoğrafçı emniyet tarafından gözaltına alındı. İ.K, sorgusunun ardından adliyeye çıkartıldı. Fotoğraf stüdyosundaki dijital kayıtları inceleme altına alan polis, 6 genç kızın görüntülerinin kaydedildiğini ortaya çıkardı.

Cumhuriyet savcılığına sevk edilen İ.K sorgusunun ardından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Fotoğraf stüdyosunda çalıştığını belirten şikayetçi genç kızlardan biri, “Beni buraya ailem emanet ediyor, çalışmak için geliyorum. Bu düpedüz sapıklık” dedi.

Olayı farkeden genç çalışanlar ise “Aklımızın ucundan bile geçmezdi. Bilgisayarda kendi fotoğraflarımı bulmak isterken şans eseri rastladım ve hemen olayı emniyete intikal ettirdik” diye konuştu.Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.