AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Finalistten Salman’a ziyaret

Yalova Tenis ve Dağcılık Spor Kulübü Başkanlığına seçilen Meltem Engin ve Yönetim Kurulu Üyeleri Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı ziyaret etti.

Antalya’da 17-22 Eylül tarihleri arasında düzenlenen 14 yaş Türkiye Tenis Şampiyonasında finalisti ve kulüp sporcusu Sinan Dinç de yer aldı. Heyeti makamında ağırlayan Başkan Salman’a Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleç de eşlik etti.

Yeni yönetime ve finalist olan sporcuya başarılar dileyen Başkan Salman; “Amatör branşlarda başarı elde eden ve ilimize madalya kazandıran oyuncularımızla gurur duyuyorum. Oyuncularımızın almış olduğu bu başarılarda emek sarf eden kulüp yöneticilerine ve antrenörlerine ayrıca teşekkür ederim. Yalova Belediyesi olarak gençlerimizi spora teşvik eden spor kulüplerimize elimizden gelen desteği vermekteyiz. Sizlerin göstermiş olduğu bu çabalar ve bizim vermiş olduğumuz destekler doğrultusunda ilimize daha birçok branşta dereceler geleceğine inanıyorum. Tüm bu duygu düşüncelerimle yeni yönetiminize ve genç oyuncumuz Sinan Dinç’e başarılar dilerim” dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.